Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin!

Aşağa gitmek

Türkiye'nin Sosyal Ağını Keşfedin!

Mesaj tarafından nullsix Bir Cuma Ocak 26, 2018 5:54 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Freelyshout, daha güvenli ve özgür bir internet anlayışı sağlamak amacıyla oluşturulan bir platformdur.

"Yeni Nesil Sosyal Ağı" olarak adlandırılan, Türk Yapımı, Yerli Sosyal Ağı Özgürce Haykır ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) her geçen gün popülaritesini arttırmaktadır. Ozgurcehaykir.com yetkilileri, kullanıcılarına global olarak kullanılan Freelyshout ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) ismini önermektedirler.

Yerli olarak ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) adresinden de siteye girebileceğini belirterek, Freelyshout isminin küreselleşme ve hedefler yolunda kullanılan anahtar kelime olduğunun unutulmaması gerektiğini ifade edilmektedir. Freelyshout’ın en önemli niteliklerinden biri kuşkusuz sitenin iki defa sıfırdan kurulmuş olmasıdır. Hazır hiçbir materyal barındırmayan site, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adında iki Türk Bilişimci tarafından oluşturulmuştur. Bu konuda özgürlüğü, sosyal ağ konusun da insanlara daha çok seçenek sunmayı hedef aldıklarını belirtmişlerdir.

Site kurucuları, diğer sosyal ağlarla rekabet içinde olmadıklarını; amaçları doğrultusunda hareket ettiklerini belirtmektedir. Vizyonlarının “ Özgürlük ve Sınırsızlık “ olduğunu belirten yetkililer, yalnızca Sınırsız Karakter Özelliğinin değil, tüm özelliklerin vizyonlarına uygun olduğunu ifade etmektedir. Site logosu olan megafonun, platformu sembolize ettiğini söyleyen yetkililer, “[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], "Yüksek Ses" ile "Gürültü" arasındaki farkı bilenler için tasarlanmıştır. Buradaki haykırışların gürültülü değil, yüksek seslidir. Sesini kalabalığa duyurmak için bu megafonu kullan! “demektedir. Sitenin her zaman yenileneceğine dikkat çeken yetkililer, “Site betadır ve her zaman beta kalacaktır. Çünkü kusursuzluk hep bir adım ileride olacaktır.” sözünü belirterek site içi ilkelerinin bu doğrultuda olduğunu ifade etmişlerdir. Buna göre her zaman yenilik ve özellik eklemeye devam edeceklerini belirtmişlerdir.

Freelyshout'ın 2016 yılında büyük yenilikler için, yeniden kodlanarak sıfırdan kurulduğunu belirten bilişimciler, "Bu yenilikle birlikte, başta Sınırsız Karakter Özelliği olmasıyla birlikte, platformun ilk döneminden itibaren var olan birçok özelliği geliştirdik. Freelyshout'ı kullanan herkesin dilediği yoldan haykırması için yeni haykırış seçenekleri eklemeye devam ediyoruz.

Şu an için karakter sınırlaması olmadan kullanılan özellikler, Sadece Haykır, Resimli Haykır, Sesli Haykır, Videolu Haykır, Yer Bildirimi Haykır, Aforizma Haykır seçenekleri ile Mail Üzerinden Haykır ve SMS ile Haykır seçenekleri de eklenerek daha fazla özgürlüğü temsil etmekteyiz. Mail Üzerinden Haykır ve SMS Haykır kullanabilmek için, kayıt olunan mail veya cep telefon numarası üzerinden, Mail veya SMS gönderilerek paylaşım yapılmaktadır. Ufak tefek hataları gidererek Konum Sistemi, Keşfet Sistemi, Çoklu Hesap Yönetim Sistemi, Detaylı Hashtag Sayfası, Medya Sistemleri, Kaynak Sayfası ve İlgi Alanı Sistemleri de Freelyshout'a eklenerek özelliklerine özellik katmaktadır.

Ayrıca, Freelyshout üzerinden Diğer Sosyal Ağlara Haykırma Özelliği de geliştirerek sisteme uygulanmıştır. Bu özellik sayesinde yapılan paylaşımlar, istenirse, diğer sosyal ağlarda da paylaşılmaktadır. Bu yetki her zaman kullanıcıya aittir. Ek olarak, güvenlik çalışmalarımızın hız kesmeden devam ettiğini ve yeniliklerle birlikte çok daha büyük adımlar attığımızı, fakat bu konuda çalışmalarımızın asla hız kesmeyeceğini belirtebiliriz. Güvenli internet ve Özgürlüğü temel almış bir platform olma hedefimizin doğrultusunda çalıştığımızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz" demektedirler.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Freelyshout Mobil Uygulamaları Yayında

Tüm sınırları ortadan kaldırıp "daha güvenli ve özgür bir internet ortamı" sağlamayı amaçlayan Freelyshout, mobil uygulamalarını da yayınlayarak sosyal ağ dünyasına giriş yaptı. Sitenin eski sürümünde yaşanan sorunların tamamen kaldırıldığını söyleyen yetkililer, “Performans konusunda hiçbir olumsuz eleştiri almadık, bu konuda tam anlamıyla bir başarı yakaladık ve milyonlarca kişiye hizmet verebilir duruma geldik. Bu başarıyı, ilk yapılan sürümden edindiğimiz deneyimler sayesinde kazandığımızı belirtmek isteriz. Hayalden, Gerçeğe dönüştürme sürecinden bu yana yaşadığımız tecrübeler, Freelyshout kullanıcısının beklediğine değen bir platform oluşturmamızı sağladı. Sadece mobil uygulamalarımızdan değil, televizyondan dahi kullanabilecekleri bir sosyal ağı tüm dünyaya açtık. Ancak geliştirdiğimiz yeni özellikleri kısa aralıklarla yayınlayacağız. Yeni haberlerimizi ve özelliklerimizi kaçırmamak için Resmi Blog Sayfamızı ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) takip etmenizi öneririz.

Forum sitenize, Blog'unuza, Haber veya Web siteniz gibi yerlere "Freelyshout Takip veya Paylaş Butonu" ekleyerek, Freelyshout.com üyelerinin sitenizden paylaşım yapmasını sağlayabilirsiniz.
Bunun için "Freelyshout Yayınla" servisini ziyaret ediniz - ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])

Ayrıca, Diğer sosyal medya hesaplarınız gibi, Siz de hesap oluşturarak ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) Freelyshout üzerinden bireysel veya kurumsal olarak sayfanızın kullanıcı adına sahip olabilirsiniz.
Bunun için "Freelyshout" sayfasını ziyaret edin ve hemen hesap oluşturun - ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] veya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])

Freelyshout.com 'a reklam vermekte mümkün, bunun için işletme hedeflerinize uyarlanmış ve düşük bütçeyle daha fazla kişiye ulaşmak sizin elinizde...

Bunun için "Markayim.com Reklam Platformu" nu ziyaret etmeniz yeterli - ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Freelyshout Uygulamaları
Android Uygulaması ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])
iPhone Uygulaması ([Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])

Tanıtım Videoları
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Önemli Bağlantılar
Freelyshout - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ÖzgürceHaykır - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Hakkımızda - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Resmi Blog - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Yardım Merkezi - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bileşenler - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İkonlar- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Arkaplanlar- [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Basın Açıklaması - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

0fs.me Link Kısaltma Servisi - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Fuuis.com Akıllı Domain Servisi - [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Freelyshout logosu, “Yüksek Ses” ile “Gürültü” arasındaki farkı bilenler için tasarlanmıştır.

Buradaki haykırışların gürültülü değil, yüksek seslidir. Sesini kalabalığa duyurmak için bu megafonu kullan!

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
avatar
nullsix
PRO Üye
PRO Üye

Mesaj Sayısı : 1920
Kayıt tarihi : 25/07/11

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz